таксі сова ужгород

Завантаження додатка Таксі Сова Завантаження додатка Таксі Сова

 

Дізнайтесь більше які послуги надає наша служба Таксі Сова Ужгород

 Виклик Таксі Сова (SOWA) онлайн (Online) в Ужгороді

Для Вас тепер доступний цілодобовий інтернет замовлення таксі. На сьогодні це найшвидший і зручний спосіб викликати автомобіль в будь-яке потрібне вам місце. Наш калькулятор таксі дозволить заздалегідь дізнатися вартість майбутньої поїздки, що дуже зручно, оскільки можна заздалегідь все спланувати.

Тепер викликати таксі Сова онлайн в Ужгороді не складе труднощів. Вам знадобиться всього пару хвилин для оформлення замовлення. Наші оператори бистро оброблять запит і направлять до вас авто.

При замовленні ви можете вибрати час подачі авто і тип машини, а також додаткові параметри (наприклад, наявність кондиціонера).

Онлайн розрахунок таксі доступний в будь-який час доби. Вам необхідно лише натиснути червону кнопку ЗАМОВЛЕННЯ ОНЛАЙН і заповнити поля форми та натиснути кнопку. Ми максимально спростили процес подачі заявки, щоб наші клієнти витрачали мінімум свого часу.

Замовлення таксі онлайн. Щоб швидко замовити таксі в Ужгороді онлайн потрібно заповнити поля форми, вибрати потрібні вам параметри. За допомогою кнопки «Розрахувати» ви зможете побачити попередній розрахунок вартості таксі в Ужгороді. Якщо ви натиснете кнопку «Розмістити», то ваш запит буде відправлений на обробку, наш менеджер з вами зв'яжеться.

Для оформлення заявок на відразу кілька машин, потрібно оновити сторінку та оформити наступне замовлення.

Пропонуємо Вам на вибір два наших додатки для онлайн замовлення. Перший без карти но займає дуже мало пам'яті в телефоні. Другий з картою більш місткий.

Завантажити додаток 1

Завантаження додатка Таксі Сова

Завантаження додатка Таксі Сова

Завантажити додаток 2

Завантаження додатка Таксі Сова

 

Завантаження додатка Таксі Сова